Może Ci się podobać również
Kochani mali i starsi Uczestnicy naszych zajęć, drodzy Rodzice, To już tydzień, odkąd się nie spotykamy, nasz piękny budynek stoi pusty – […]
Nasza placówka zgłosiła swój udział w akcji zaproponowanej przez MEN. Dołączyliśmy do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego w ostatni dzień roboczy przed Narodowym […]
Informujemy, że od 27.03.2021r. placówka przechodzi na zdalny tryb pracy.
