Święto Niepodległości w Zielonej Górze rozpoczęło się Mszą świętą w intencji Ojczyzny, po czym złożono wiązanki kwiatów przy pomniku na placu Matejki, gdzie odbył się uroczysty apel. Obchody zwieńczył występ artystyczny reprezentacji Studia Piosenki 'Rezonans', która podczas uroczystości w zielonogórskiej Palmiarni, w obecności władz samorządowych, kościelnych, służb mundurowych i zaproszonych gości, wykonała pieśni patriotyczne, oddając hołd Świętu Niepodległości.
Może Ci się podobać również
To projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Edukacji w ramach programu „Nasze Tradycje”. Zadania zrealizowane przez Polskie Stowarzyszenie Wychowania […]
Pracownia Młody Elektronik zaprasza do udziału w misji ratowania Planety Energii! Pomóż Energoludkom odnaleźć baterie wiedzy, rozwiązuj ćwiczenia i graj w elektryczne […]