Dla rodziców

Na zajęcia można zapisać dziecko już od 3 roku życia. Trzeba tylko znaleźć na naszej stronie w dziale STREFY odpowiednie pod względem wieku i zainteresowań zajęcia dla naszego przyszłego uczestnika.

NABÓR  trwa cały rok. Zdarza się, że na początku roku nie ma już miejsc, ale po 2-3 miesiącach  następuje rotacja i można zapisać dziecko na wybrane wcześniej zajęcia. Wystarczy zostawić nauczycielowi kontakt do siebie i jak tylko zwolni się miejsce, oddzwoni.

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz RODO:

Wniosek o przyjęcie

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych_RODO

I udać się na wybrane przez Państwa lub dziecko zajęcia.

W naszym sekretariacie – 68 320 55 72 -  bez problemu podamy Państwu kontakt telefoniczny do każdego nauczyciela oraz sprawdzimy czy na wybrane przez Państwa zajęcia są jeszcze wolne miejsca.

Darowizna jest formą dobrowolnej wpłaty na rzecz danej pracowni. Są to niewielkie z reguły kwoty, dzięki którym nauczyciele kupują materiały służące dzieciom i młodzieży. Dzięki tym darowiznom dzieci mogą zabrać własnoręcznie wykonane prace do domu lub korzystać na miejscu z drogich i specjalistycznych urządzeń, narzędzi, robotów, drukarki 3D, kamer czy innych elementów wyposażenia. Za darowizny kupujemy: farby, kleje, papiery dekoracyjne, pędzle, ozdoby, koraliczki, druciki, materiały, igły… i tak można wymieniać. Dziękujemy za każdą wpłatę.

W A Ż N E: w tytule wpłaty musi być podana pracownia lub nazwisko nauczyciela. Wtedy mamy pewność, że nasza darowizna trafi we właściwe miejsce ☺

Konto do wpłaty darowizny na materiały

W tytule przelewu prosimy podać:

Imię i nazwisko nauczyciela:

Imię i nazwisko dziecka:

Numer konta : 41 1020 5402 0000 0602 0362 0523

Na naszych zajęciach można pić i jeść. Dbamy, by dzieci czuły się swobodnie i nie tworzyły będąc głodne. Ale prosimy, żeby dzieci nie dostawały zbyt dużo słodyczy. Po pierwsze słodycze są bardzo niezdrowe a po drugie powodują dużą utratę koncentracji. Warto jeść jak najwięcej warzyw i owoców. Drogi Rodzicu – pamiętaj, że u nas tworzy się artystyczne dzieła, więc warto ubrać dziecko w coś wygodnego i co może ulec zabrudzeniu. Na zajęciach ruchowych najlepiej mieć strój na zmianę.

Radzie Rodziców możecie Państwo zgłaszać wszelkie pomysły, sugestie, wątpliwości.

Przewodniczącą RR jest pani Izabela Mertka-Marszałek – kontakt 784 640 312

Skład RR działającej przy MCKiE „Dom Harcerza”:

Izabela Piela, Marta Surudo, Beata Słowińska, Agnieszka Chyrc, Dorota Kołkowska, Grzegorz Wiater.

Można też pisać do nas na FB/ MCKiE "Dom Harcerza" Zielona Góra  - odpowiadamy sprawnie i szybko.

 

Rada Rodziców stanowi reprezentację rodziców uczestników zajęć.

Zasady tworzenia Rady Rodziców uchwala ogół rodziców wychowanków zespołu.

Rada Rodziców występuje do Rady Pedagogicznej i dyrektora z wnioskami i opiniami dotyczącymi wszystkich spraw zespołu.

Rada rodziców współpracuje ze środowiskiem lokalnym i innymi instytucjami oraz podmiotami

W celu wspierania statutowej działalności Centrum, Rada Rodziców gromadzi fundusze z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł. Zasady wydatkowania funduszy Rady Rodziców określa regulamin jej działalności.

Rada Rodziców uchwala regulamin swojej działalności, który nie może być sprzeczny ze Statutem placówki oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.

Rozmiar czcionki
Kontrast