Lubuska Gala Teatralna scena młodzieżowa PRO ARTE

W dniu 07.06. w Żarskim Domu Kultury LUNA, odbyła się Lubuska Gala Teatralna scena młodzieżowa. Nasze miasto i placówkę reprezentował między innymi teatr „Grymas” spektakl „Tobie też dobranoc” w reżyserii Alicji Niewiadomskiej. „Każde dziecko jest wewnątrz starego człowieka, tylko jeszcze o tym nie wie”. Tak zaczyna się nasz spektakl, potem to tylko chwila, powrót do wspomnienia, spotkanie małej dziewczynki ze staruszką. Spektakl to zatrzymanie się nad tajemnicą czasu, ofiarowanego nam z góry, przemija tak szybko, jak gasnący płomień zapalonej zapałki. Grupa „Grymasotrzymała tytuł laureata przeglądu, a Nel Koszela, która zagrała rolę dziewczynki, otrzymała nagrodę aktorską. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy Bartoszowi Mierosławskiemu za udostępnienie zdjęć.