XXV Miejski Przegląd Teatralny „O Złote Pióro Koszałka Opałka”

W dniach 15,16,17 maja w Hydro(za)gadce Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbył się Miejski Przegląd Teatralny „O Złote Pióro Koszałka Opałka”. Jest to wielkie święto teatru, możliwość pokazania się na forum innych grup, czerpania wiedzy i doświadczenia od innych, a nade wszystko wielka potężna dawka pięknych emocji i nieokiełznanej wyobraźni teatralnej. Każdego roku nieprzerwanie bierzemy udział w ty wydarzeniu. W tym roku w przeglądzie wzięło udział 29 grup teatralnych około 600 młodych aktorów. „Dom Harcerza” reprezentowały teatr „Szkrab” w spektaklu „Człowiek, który czekał”, teatr „Trach…!” spektakl „Grzeczna” i Teatr „Grymas” spektakl „Tobie też dobranoc”. grupy prowadzone przez Alicję Niewiadomską. Organizatorem przeglądu jest Zielonogórski Ośrodek Kultury. Dziękujemy organizatorom za udostępnienie zdjęć.