Reprezentanci Studia Piosenki „Rezonans” laureatami międzynarodowego festiwalu w Warszawie (On-Line)

W miniony weekend 21 marca br. odbył się w Warszawie (On-Line) Międzynarodowy Festiwal Piosenki Rozrywkowej 2021 ONLINE „YOUR SONG”.
Spośród nadesłanych na festiwal w stolicy 1648 zgłoszeń komisja artystyczna zakwalifikowała do finału 472 solistów i 77 zespołów w czterech kategoriach wiekowych.

Wśród nich znalazło się aż 8 wychowanków Studia Piosenki „Rezonans”, prowadzonego przez nauczycieli Elżbietę Sawicką i Ireneusza Sawickiego, działającego w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza”. Spośród nich reprezentanci „Rezonansu – Leon Szczygieł oraz Duet Hanna Milczarek i Maja Sułtanowska dostali się do Koncertu Laureatów odnosząc wielki sukces.
Jury Festiwalu przyznało Leonowi cenne wyróżnienie w kat. II Soliści (08-10 lat). Biorąc pod uwagę, że w tej kategorii do finału zakwalifikowano 86 solistów, sukces młodego Leosia nabiera jeszcze większego znaczenia. Również w mocnej konkurencji kat. IV Zespoły Wokalne (17-19 lat) uznanie jurorów zyskał Duet Hani i Mai, przyznając im zaszczytne II miejsce.
Jak zawsze i tym razem zielonogórskiej reprezentacji przyszło się zmierzyć z bardzo wysokim poziomem wykonawczym festiwalu, co wyraźnie podkreślali jurorzy podczas internetowej transmisji koncertu galowego. Dlatego odniesione sukcesy swoich wychowanków bardzo sobie cenią nauczyciele „Rezonansu”.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania występu Duetu (do końca)🙂
https://fb.watch/4uRXrqRLZz/