Magiczny tydzień pełen premier w MCKiE „Dom Harcerza”!

Za nami niezwykle intensywne dni, które dostarczyły nam mnóstwa wzruszeń, dumy i artystycznych uniesień. W ostatnim tygodniu odbyły się wielkie pokazy premierowe grup teatralnych prowadzonych przez Aleksandrę Padzikowską! 🎭❤️

Młodzi artyści zaprezentowali owoce swojej całorocznej pracy, oficjalnie i w pięknym stylu kończąc sezon oraz rok szkolny 2025/2026. 🌟

Na scenie mogliśmy podziwiać:

🎭 Teatr „Zdolniaki” ze spektaklem „Między liniami”
🎭 Teatr „Figle ze sceny” ze spektaklem „Majka i różowe zwierzątko”
🎭 Teatr „Maski i Minki” ze spektaklem „Bajka o włosach”

To były spektakle pełne pasji, magii i niesamowitej energii! Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczestników – z ich talentu, zaangażowania i wspaniałych opowieści, które stworzyli na scenie. 👏🦁🦄

Oprócz gromkich braw nie zabrakło chwil pełnych wzruszeń podczas oficjalnego podsumowania roku – wręczyliśmy naszym utalentowanym dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz upominki. 📜🎁

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do kontynuacji tej pięknej teatralnej przygody i uczestnictwa w zajęciach od września, w nowym roku szkolnym! 🎒🎭

Tymczasem życzymy Wam cudownych, bezpiecznych i pełnych słońca wakacji! Odpoczywajcie i łapcie inspiracje na kolejne spektakle! ☀️🌊💛