Gala XXV Miejskiego Przeglądu Teatralnego „O Złote Pióro Koszałka Opałka”

W dniu 23 maja w Teatrze Lubuskim odbyła się wielka gala, czyli podsumowanie trzech dni zmagań teatralnych. To już tradycja, że galę rozpoczynamy spektaklem przygotowanym przez instruktorów, dla naszych podopiecznych, w tym roku w reżyserii Wojciecha Brawera (aktora, reżysera, obecnie dyrektora Teatru Lalkowego w Łodzi). 25 lat to wielki jubileusz, podczas którego, mogliśmy podziękować wszystkim pracownikom ZOK za piękny przegląd, organizowany z najwyższą starannością, na czele z kierownikiem imprezy Małgorzatą Paszkier – Wojcieszonek. Miło nam poinformować, że rada artystyczna w składzie Wojciech Brawer, Krzysztof Grębski (aktor, reżyser, wykładowca PWST we Wrocławiu). Postanowili przyznać między innymi Uśmiech Koszałka Opałka teatrowi „Szkrab”, Srebrne Pióro Koszałka Opałka teatr „Trach…!”, Złote Pióro Koszałka Opałka teatr „Grymas”  Teatr Grymas i Trach…! zostali nominowani do przeglądów Wojewódzkich. Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym aktorom.