Bardzo miło nam poinformować, że w VIII Miejskim Konkursie Plastycznym "Zielona Góra jest Wielka" zorganizowanym przez ZPAP Okręg Zielonogórski nagrody zdobyli uczestnicy naszych zajęć. I miejsce w kategorii Kolaż (gr. młodsza) otrzymała Lena Wesołowska, II miejsce w kategorii Malarstwo (gr. młodsza) otrzymała Gabriela Kucz, a wyróżnienie w kategorii Grafika (gr. młodsza) Mikołaj Uberna. Mikołaj jest uczestnikiem zajęć w pracowni plastycznej Pani Urszuli Suder, a Lena i Gabriela uczęszczają do pracowni malarstwa i rysunku Pani Anny Nabel-Myszkiewicz. Uroczyste wręczenie nagród z rąk Prezydenta Miasta Zielona Góra Pana Janusza Kubickiego odbyło się na scenie przy zielonogórskim ratuszu. Serdecznie gratulujemy!!!
Może Ci się podobać również
Dnia 29 listopada 2024r. w Regionalnym Centrum Animacji i Kultury mogliśmy uczestniczyć w sympatycznym wydarzeniu, jakim były Ogólnopolskie Konfrontacje Teatralne. Spotkanie, które […]
WSKAZÓWKI DO ZADAŃ cz. 4
Serdecznie zapraszamy w piątek 21 czerwca 2024r. o godzinie 19:00. Więcej informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/events/775001497990738/
Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy plastycznej pt.”Zima”. Jest ona prezentacją prac uczestników naszych zajęć z pracowni Plastycznej, Dekoracyjnej, Malarstwa i rysunku oraz […]