XIII EDYCJA MIEJSKIEGO PRZEGLĄDU TEATRALNEGO „JAŚNIE PAN RYM”

Dnia 22 listopada w naszej placówce gościliśmy młodych aktorów z zielonogórskich przedszkoli
i szkół. W tym roku w miejskim przeglądzie wzięło udział 7 grup teatralnych, około 100 dzieci. Wystąpili teatr „Bose Stópki” z Przedszkola i Żłobka Montessori, teatr „Kropeczka” z Zespołu Szkół Katolickich; teatr „Ekoludki” z Miejskiego Przedszkola nr 22; teatr „Talenciaki” ze Szkoły Podstawowej nr 14; Teatr „Żabki” z Miejskiego Przedszkola nr 40; Teatralna Ekipa ze Szkoły Podstawowej nr 11; Teatr „Tygryski” z Miejskiego Przedszkola nr 25. Imprezę uświetnili aktorzy teatru „Chlebojady” i „Grymas”.

Przegląd to przede wszystkim spotkanie wszystkich, którzy kochają zabawę w teatr, poszukują różnych form ekspresji, spotkają się, aby wymienić doświadczenia.  Tak było w tym roku. Dziękujemy młodym aktorom, ich opiekunom i wszystkim, którzy pomogli w organizacji przeglądu. Zapraszamy za rok.