Dnia 25 listopada obchodziliśmy "Święto Pluszowego Misia". Z tej okazji odbyły się warsztaty malarskie w naszej placówce pt. "Martwa natura z misiem". Grupa z pracowni malarstwa i rysunku pod kierunkiem pani Anny Nabel-Myszkiewicz oraz grupa z pracowni sztuki dekoracyjnej pod kierunkiem pani Agnieszki Filar miały okazję wspólnie spędzić czas na twórczym działaniu. Powstały piękne prace. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.
Może Ci się podobać również
Zagadka od Mistrza Szachowego Mikołaja Alawdina: Ruch czarnych – czarne wygrywają. To zagadka dla poziomu 3 kategorii.
V MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „ZIELONA GÓRA JEST WIELKA – bo stanowimy wspólnotę!” 2020-karta_zgloszenia_-_konkurs_zielona_gora 2020-regulamin_konkurs_Zielona_Gora
„Oko” Propozycja ćwiczenia dla wszystkich grup z pracowni malarstwa i rysunku. Spróbujcie narysować lub namalować oko wykorzystując do tej pracy farby, długopis, […]
https://gazetalubuska.pl/zielonogorscy-wokalisci-wyspiewali-wiele-nagrod-sukcesy-reprezentantow-rezonansu-z-domu-harcerza/ar/c13-17638005 https://zielonagora.naszemiasto.pl/zielonogorscy-wokalisci-wyspiewali-wiele-nagrod-sukcesy/ar/c13-9361011?fbclid=IwAR27dxKE7x2yTxKDYJMJA_yd7D6G52TxV9zTdKIYnnADNMsF7KW3bsMmNXg