Wraz z niemieckimi i polskimi przyjaciółmi oraz partnerami z Cottbus/Chóśebuz i Zielonej Góry spotkaliśmy się w miłej atmosferze, aby wspólnie podsumować udany rok i wprawić się w refleksyjny nastrój świąteczny. Spotkanie odbyło się w Cottbus w ramach projektów Interreg VA "Tolerancja nie zna granic" i"Wzajemne poznanie się na terenie pogranicza polsko- niemieckiego".
Może Ci się podobać również
W okresie ferii zimowych, które trwają w naszym województwie od dnia 27 stycznia 2020r. do 7 lutego 2020r. wszystkie pracownie „Domu Harcerza” […]
Dziś u nas Laboratoria Przyszłości . Najstarsi uczestnicy zajęć feryjnych mają okazję poznać tajniki druku 3d oraz działanie okularów VR.
W dniu 1.04.2026 r. w MCKiE „Dom Harcerza” odbyła się XI Konferencja „Zobaczyć człowieka w człowieku” zorganizowana przez VI Liceum Ogólnokształcące w […]