Spektakularny sukces reprezentanta Studia Piosenki „Rezonans” na ogólnopolskim festiwalu wokalnym

Z przyjemnością informujemy, że imienna statuetka i dyplom z II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej „ROZŚPIEWAJMY NIEPODLEGŁĄ 2023” w Rzeszowie dotarły w końcu do naszych rąk. Wydarzenie, trwające online w okresie od 12 do 26 listopada 2023 roku, było świadkiem niezwykłych talentów młodych artystów.
Niebywałym sukcesem tego prestiżowego festiwalu jest zdobycie przez Leona Szczygła najwyższej nagrody, czyli Grand Prix festiwalu. To osiągnięcie nabiera wyjątkowego znaczenia, gdyż Leon uczestniczył w konkursie w bardzo młodej II kategorii wiekowej (12-14 lat). To nie tylko kolejny dowód na jego niezwykły talent, ale także świadectwo wszechstronności i umiejętności poruszania się w różnych stylistykach muzycznych.
Jego niepodważalne umiejętności wokalne zyskały uznanie nie tylko lokalnej, ale także ogólnopolskiej publiczności i jury. Dla dwunastoletniego Leona to z pewnością niezapomniane doświadczenie, które potwierdza jego niezwykłe zdolności artystyczne i ogromną pasję do śpiewu.