Reprezentantka Studia Piosenki „Rezonans” podwójną laureatką festiwalu w Warszawie!!! (Live).

             W miniony weekend 12-14 marca odbył się w Sali Widowiskowej „SCENA KOCJANA” w Warszawie III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej i Zagranicznej FIROLIZA – REAKCJA WOKALNA” (Live).

W tym roku do festiwalu w stolicy komisja artystyczna zakwalifikowała 184 młodych wykonawców w 4 kategoriach wiekowych i 13 zespołów.
Wśród nich znalazła się wychowanka Studia Piosenki „Rezonans”, działającego w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza”, prowadzona przez nauczycieli Elżbietę Sawicką i Ireneusza Sawickiego. Reprezentantka „Rezonansu” – Maja Sułtanowska odniosła na tym festiwalu ogromny, podwójny sukces.
Jury Festiwalu przyznało Mai I miejsce w kat. III (15-17 lat) oraz tytuł GRAND PRIX FESTIWALU. Jurorzy z uznaniem podkreślali bardzo wysoki poziom wykonawczy wszystkich zakwalifikowanych solistów i zespołów.

Należy nadmienić, że to już kolejna od początku pandemii znacząca nagroda wychowanków „Rezonansu” na festiwalach krajowych i międzynarodowych (online). Z międzynarodowych sukcesów należy tu wymienić I miejsce i nominację do Grand Prix w kat. 10-13 lat (pop) Wiktorii Wiater (aktualna finalistka „The Voice Kids”) w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Music Talent Leage” On-Line w Wilnie (Litwa) w czerwcu ub.r.
Wiktoria również zdobyła tytuł GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym Online „Brilliant Voices” w Monte Carlo (Monaco) we wrześniu ub.r. To tylko dwa z wielu wyśpiewanych przez nią aktualnie sukcesów.

Warto również tu wymienić ostatnie ważne sukcesy kolejnego wychowanka „Rezonansu” Adama Skalskiego, który w październiku ub.r. we współorganizowanym, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Sztuki Dzieci i Młodzieży „ORFEO IN ITALIA” w Lido Di Jesolo – Venezia (Włochy) i w Sofii (Bułgaria) On-Line zajął I miejsce w kat. Vocale – Musical & Film – Grupa 3 (11-13 lat).
Kolejny ogromny sukces Adama to I miejsce w kat. muzycznej (10-13 lat) w Światowym Międzynarodowym Festiwalu Artystycznym WAPA (World Association of Performing Arts) WORLD INTERNATIONAL ONLINE CONTEST „WORLD SUPER STAR – 2020” w Las Vegas (USA) w grudniu ub.r. Wymienione sukcesy to zaledwie dwa z wielu ostatnio zdobytych przez niego znaczących nagród.

Nie sposób tu wymienić wszystkich ostatnich sukcesów wychowanków „Rezonansu”, więc odsyłamy do pełnej listy ich osiągnięć na stronach www:

http://studiorezonans.pl/osiagniecia.html

https://www.facebook.com/studiorezonans