Ten rok szkolny rozpoczęliśmy od wzruszeń, podziękowań i pożegnań.
Na zasłużony odpoczynek od pracy udały się nasze wspaniałe koleżanki, utytułowane nauczycielki i prawdziwe specjalistki w swoim fachu: Pani Maria Grzyb z Zespołu „Maki” oraz Pani Janina Nowak-Chór Żeński Polirytmia”. Pani Janina przekazała też -już całkowicie – „pałeczkę” swojej następczyni:)
Z naszym gronem pożegnała się także nasza koleżanka Jadwiga Macewicz z pracowni muzycznej, obierając nową ścieżkę w swoim życiu-za co trzymamy mocno kciuki.
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękujemy za te lata dobrej współpracy. Cieszymy się, że jesteście częścią historii naszej placówki.
Tym razem fotografia gwieździstego nieba. Dzięki przelotom satelit Starling mamy możliwość wykonania nietypowych nocnych zdjęć. Zachęcam do spróbowania swoich sił w fotografii […]
Zaproszenie na warsztaty W najbliższy czwartek 10.11.2022r. o godz. 17.00 odbędą się warsztaty kotylionowe z okazji Święta Niepodległości. Impreza ma charakter otwarty, […]
Zapraszamy do zapisów na zajęcia w ramach rekrutacji uzupełniającej w dniu 11 września 2024r. (środa) w godz. 16:00-18:00. Zapisy bezpośrednio u nauczycieli.