W dniu 01.02.2022r. teatr „Szkrabiki” zagrał podczas Lubuskich Spotkań Jasełkowych organizowanych przez Regionalne Centrum Animacji i Kultury. Miło nam poinformować, że Rada Artystyczna przyznała grupie i spektaklowi „Monika i gwiazdka” tytuł LAUREATA. Gratulujemy „Szkrabikom” i dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w pomoc podczas występu.
Może Ci się podobać również
Nasze Zuchy, „Przyjaciele Króla Maciusia I” na biwaku w Korczakowie.
https://zielonagora.naszemiasto.pl/sukcesy…/ar/c13-9570947 https://gazetalubuska.pl/sukcesy…/ar/c13-18203793