Kolejne ogromne sukcesy „Rezonansu”

10 marca br. na sali widowiskowo-kinowej Stargardzkiego Centrum Kultury  odbył się XVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Dozwolone do lat 19”. Do ścisłego finału w Stargardzie komisja artystyczna zakwalifikowała 62 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych i 8 zespołów z całego kraju. Zielonogórska reprezentacja prowadzona przez nauczycieli Elżbietę Sawicką i Ireneusza Sawickiego ze Studia Piosenki „Rezonans”, działającego w MCKiE „Dom Harcerza” im. Janusza Korczaka odniosła na stargardzkim festiwalu kolejne wielkie sukcesy. Decyzją jury festiwalu I miejsce w kat. I solistów (6-9 lat) zdobyła Natalia Nowacka, a w kat. II solistów (10-12 lat) III miejsce  zdobył Franek Patryn.
W najstarszej kat. IV solistów (16-19 lat) jury przyznało I miejsce Karolinie Kogut, natomiast II miejsce Jakubowi Sułtanowskiemu.
I tym razem jurorzy podkreślali bardzo wysoki i wyrównany poziom wykonawczy młodych wokalistów. Dlatego też sukcesy swoich wychowanków cenią sobie nauczyciele „Rezonansu”.
Na zdjęciu od lewej: Jakub Sułtanowski, Natalia Nowacka, Elżbieta Sawicka, Karolina Kogut i Franciszek Patryn.

Rozmiar czcionki
Kontrast