Rozkład zajęć MCKiE „Dom Harcerza” ul. Wyszyńskiego 19a

Rozkład zajęć MCKiE „Dom Harcerza” ul. Wyszyńskiego 19a

 

        Pracownia Imię
i nazwisko
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek     Sobota
Pracownia Sztuki Dekoracyjnej    O. Lemińska
        s. 34
 

    1600 – 1900
   Mini Deco
     Gr. I

     

     1630 – 1845
    Mini Deco
         Gr. II

     1500 – 1800
        Gr. III
        915 – 1130
          Gr. IV
     1000 – 1300
           Gr. V
 

Pracownia Plastyczna

/Pracownia Malarstwa i Rysunku

A. Nabel - Myszkiewicz
s. 33
 

1615 – 1915

Malarstwo i rysunek gr. I

915 – 1130

Warsztaty z grupami przedszkolnymi oraz z dziećmi w szpitalu

 

    1530 – 1830

     Malarstwo i          rysunek

gr. II

       1630 – 1800
         Mini ART
 

1000– 1130
Warsztaty. Plastyczne

 

1145–1400

Malarstwo i rysunek z elementami grafiki komputerowej

 

 

 

 

Pracownia Plastyczna

 

 

 

 

 

U. Suder

s. 32

 

 

 

 

 

 

 

 

1745 – 1915
Grupa turkusowa

 

 

 

 

 

 

1530 – 1700
Grupa szmaragdowa

 

1705 – 1920
Grupa chabrowa

 

 

1530 – 1830
Grupa błękitna

 

 

 

1530 – 1830
Grupa szafirowa

 

915 – 1130
Piątki ze sztuką

 

Pracownia      Ceramiczna  

M. Bukowicz
s. 21

 

1600-1900

Gr. I

 

 

 

 

        1600-1730

Gr. II
 1735-1950
Gr. III

 

 

 

1600-1730
Gr. IV

       

          1735-1950

Gr. V

 

1600-1900
Gr. VI

Pracownia Fotograficzna  

K.Kubasiewicz
s. 10

 

 

1730 – 1945
Fotografia cyfrowa

 

 

1700 – 2000
Gr. reporterska

1730 – 1945
Gr. alternatywna
 

1000– 1300
Gr.
modelingowa I

 

1300 - 1600

Gr.

modelingowa II

Pracownia Dziennikarska  

M. Nabel - Dybaś
s. 11

 1700 – 1915
Reporterzy
1600 – 1915
Radioaktywni
 

1630 – 1845

Reportażyści

1630 – 1845
Radiohead
 

1600 – 1915

Grupa Filmowa

Pracownia Dziennikarska  

A.   Przybylska

Niepodległości 13

1700 – 1915

Zajęcia dziennikarskie

1630 – 1845

Zajęcia dziennikarskie

1630 – 1845

Zajęcia dziennikarskie

Balet  

 

A. Czerson
s. 28

 

1600 – 1645
I żółta
 1650 – 1820
II zielona
 1825 – 1955
III niebieska

 

1600 – 1645
IV różowa
1650 – 1820
V czerwona

 

1600 – 1730
VI pomarańczowa
 1735 – 1820
VII fioletowa
 1825 – 1955
VIII biała

Pracownia Tańca Współczesnego  

S. Matelska
s. 39

 

 

1600 -1730
Młodzież
 

1730-1900
Dzieci Kontynuacja

 

 

 

1530 – 1700
Dzieci

(Gr. Nowa 1)

1700 – 1915
Gr. Projektowa

 

 

 

1600 – 1730
Młodzież

 

 

1730 – 1900
Dzieci Kontynuacja

 

 

 

1445 – 1700
Gr. Projektowa

1700 – 1830
Dzieci

(Gr. Nowa 2)

 

 

Pracownia teatru Tańca M. Zadłużny
s. 13
 

1700 – 1830
Gr. Początkująca

 

1835– 2050
Gr. adeptów

1750 – 2050
Gr. repertuarowa1
1750 – 2050
Gr. konsultacji indywidualnych
 

 

1000– 1300
Gr. repertaurowa2

 

1315– 1400
Gr. Kondycyjna

„Maki”    M. Grzyb
       s. 20
 

 

1845 – 2035

gr. starsza

 

1800 – 1930

gr. średnia
zaawansowana

 

 

1845 – 2035

gr. starsza

 

 

1800 – 1930

gr. średnia  zaawansowana

„Maki” J. Ofiarska

s.20

 

1630 – 1845

gr. młodsza początkująca

 

 1630 – 1800

gr. średnia
początkująca

 

 

1630 – 1845

gr. młodsza początkująca

 

 

1630 – 1800

gr. średnia  początkująca

 

Studio Piosenki „Rezonans”

 

E. Sawicka
s. 30
1630 – 1845
Gr. „A”
1630 – 1845
Gr. „B”
 

1410 – 1625
Gr. „C”

 

1635 – 1850
Gr.”D”

 

855 – 1110
Gr. „E”

 

1120 – 1335
Gr. „F”

Studio Piosenki „Rezonans”

 

I. Sawicki
s. 31
1630 – 1845
Gr. I
1630 – 1845
Gr. II
1630 – 1845
Gr. III
1630 – 1845
Gr. IV
 

1410 – 1625
Gr. V

 

1635 – 1850
Gr. VI

Zespoły Wokalne/Śpiew

 

 

 

 

J. Macewicz
s. 42
 

1630 – 1800
Bursa band 3.0

Grupa A

 

1800 – 1930
Bursa band 3.0

Grupa B

 

1500– 1630
Konsultacje wokalne

 

1630 – 1845
Zespół „Area Song”

Pracownia Poetycko -Teatralna  

 

E. Lewandowska
s. 14

 

1600 – 1645

1700 – 1745
Teatrzyk ALBO NIE

 

1600 – 1900

Teatr PONIEVASH

1905 – 1950

Grupa RECYTATORSKA

 

1600-1730
Cieplarnia Literacka

Pracownia Eko Animacje M. Pohrebny

s. 14

 

 

 

1600 – 1730

1740 – 1910

EKO-ANIMACJE

Grupa młodsza

(Szkoła Podstawowa)

 

 

 

1600 – 1815

RECYTACJA

 

 

 

 

1600 – 1730

1740 – 1910

NANIBYTEATR

(Szkoła Podstawowa)

 

 

 

 

 

1600 – 1730

1740 – 1910

EKO-ANIMACJE

Grupa starsza

(Szkoła Podstawowa)

 

       

 915 – 1130

WARSZTATY Z PRZEDSZKOLAKAMI

 

Pracownia Teatralna  

A. Niewiadomska

s. 40

 

 

 

 

1700 – 1830

Teatr Szkrab

Dzieci klas II-IV

 

1845 – 1930

Praca z recytatorem Teatr Szkrab

    

 

 

 1700 – 1745

Teatr Szkrabiki

Warsztat teatralny dla dzieci w wieku 6-7 lat

 

 

 

 

 

1700 – 1915

Teatr „Trach…!”

Dzieci klas V-VI

 

1920 – 2005

Praca z recytatorem

Dzieci klas V-VI

 

 

     1700 – 2000

Teatr Chlebojady

Młodzież Liceum

 

1500 – 1630

Monodram i recytacja

Młodzież uzdolniona Liceum

 

1700 – 1915

Teatr Grymas

Młodzież Gimnazjum

 

1920 – 2005

Praca z recytatorem

Młodzież Gimnazjum

Pracownia Edukacji Regionalnej

z elementami Historii Sztuki

 

A. Gajec

s.29

1700 – 1900

Grupa 29

 

 

1700 – 1900
Tropiciele tajemnic przeszłości

wiek 11-13 lat

 

 

 

 

 

1700 – 1900
Tropiciele tajemnic przeszłości

wiek 8-10 lat

 

     

 

1700 – 1900

Historia sztuki

 

Klub Młodego Podróżnika

 

 

 

 

B. Sibila

 

 

900-1115
Lekcje Europejskie w szkołach ponadgimnazjalnych. Konsultacje indywidualne

 

 

      

 

1515-1730         
Klub Młodych Podróżników I

 

 

 

1515-1730 
Klub Młodych Podróżników II

930-1115
Konsultacje indywidualne – euroszanse
Strefa Malucha P. Matyasik 1600 -1915
Grupa sceniczna I (zaawansowana)

s. 13/41

 

 

1600 -1845
Strefa Malucha Rozmaitości

Grupa 1

s. 41

 

1600 -1845
Strefa Malucha Rozmaitości

Grupa 2

s. 41

 

1600 -1915
Grupa sceniczna II (początkująca)

s. 13/41

 

1600 -1915
Strefa Malucha Rozmaitości

Grupa 3

s. 41

Strefa Malucha  

M. Pirtań

s. 41

 

1515-16 00      
1600-17 30      

1745-19 15      
zajęcia indywidualne konsultacje 4 latki

I gr.

5-6 latki II gr.

 

 

 

1515-16 00      
1600-16 45      

1645-17 30      
zajęcia indywidualne

3 latki I gr.

4-5 latki II gr.

6 latki  III gr.

 

 

1515-16 00      
1600-16 45      

1645-17 30      
zajęcia indywidualne

3 latki I gr.

4-5 latki II gr.

 

 

 

1515-16 00      
1600-1730      

1730-19 15      
zajęcia indywidualne

5-6 latki II gr.

Inicjacje sceniczne (grupy łączone)

Strefa Malucha  

A. Maliszewska

 

 

 

1600 -1915
Grupa sceniczna I (zaawansowana)

s. 13/41

 

 900 -1115

Grupa warsztatowa - warsztaty interdyscyplinarne z przedszkolakami

s. 39/41

 

1600 -1645

Grupa plastyczna I

s.42

 

1650 -1735

Grupa plastyczna II s.42

 

1740 -1910

Grupa plastyczna III s.42

 

 

 

1600 -1915
Grupa sceniczna II (poczatkująca)

s. 13/41

 

 

 

1700 -1745
Grupa plastyczna  I s. 34

1750 -1920
Grupa plastyczna  II s. 34

Chór żeński „Polirytmia” J. Nowak
s. 27
 

1740 – 1910

1915 – 2045
Zajęcia z całą grupą oraz w sekcjach

1630 – 1800
Zajęcia sekcyjne
i indywidualne
Chór Półnutka/ Chór żeński „Polirytmia”  

 

 

 

N.Golub

s.27

 

 

 

 

 

1630-1730
zajęcia  zespołowe i indywidualne  „Polirytmia

1735-1950

ChórPolirytmia”

 

 

 

 

 

 

 

1650-1735
zajęcia  indywidualne i zespołowe

1740-1910

1915-2045
Chór „Polirytmia”

 1630-1800
„Półnutka”
Pracownia reklamy wizualnej  

R. Frodyma
s. 24

 

 

1600 – 1815
Gr. II

ul. Wyszyńskiego 17c

 

1800 – 2015
Gr. IV

 

1600 – 1815
Gr. III

1000 – 1215
Gr. I
Majsterkowanie  

K. Bronicki
s. 25

 

1600 – 1815
Grupa I

 

1600 – 1815
Grupa II

1600 – 1815
Grupa III
 

1600 – 1815
Grupa IV

20 Gromada Zuchowa  

D. Bronicka
s. 42

1530 – 1830

Zuchy

KMM „Pitagoras”  

S. Janecka-Mastalerz

s. 4

1630 – 1800
Klasy IILO, III LO
1530 – 1700
Klasy VII, VII, GIII

 

1700 – 1830
Klasy ILO, II LO

KMM „Pitagoras”  

D. Krassowska

s. 29

 

1600 – 1730

ADEPCI

uczniowie klas V i VI

 

1730– 1900

EKSPERCI

licealiści

Szachy  

 

K. Heba

s. 22

     

 

 

1730-1945

Gr. 1

 

 

 

 

1730-1945

Gr. 2

 

 

1730 – 1945

Gr. 3

Szachy  

 

M. Aliaudzin

s. 22

 

 

1600-1815

Gr. Początkująca

 

 

 

1600-1815

Gr. początkująca

1500-1715

Gr. początkująca

Modelarstwo  

 

J. Kosiak
s. 24

 

 

 

 

 

 

1515 – 1815

Modele pływające i latające I

 

1830 – 2000

Modele pływające i latające – zaawansowani

 

 

1500 – 1800
Modele pływające i latające II

1400 – 1700
Modele pływające i latające III
1100 – 1230

Zajęcia treningowe – co drugi tydzień

Modelarstwo M. Piwecki

s. 30

 

 

 

1500 – 1800

Grupa modelarstwa redukcyjnego z tworzyw sztucznych

 

 

 

1500 – 1800

Grupa modelarstwa redukcyjnego z tworzyw sztucznych

 

Modelarstwo

 

 

M. Toporowicz

Wyszyńskiego 17c

 

1530 – 1835
I gr.

1115 – 1510
Pracownia konstrukcyjna z elementami robotyki W. Dybaś

s. 25

1515 -  1730

Technika

 

1735 -  1950

Technika

1830 -  2045

Robotyka

1530 -  1745

Robotyka

1745 -  2000

Technika

1700 -  1915

Robotyka

Pracownia Młody Elektronik D. Dutka

s.30

1600-1815 1815-2030 1000-1215
Pracownia Młody Elektronik  

B. Gudaniec

s.30

 

1815-2030

 

1600-1815

 

1600-1815

Pracownia Kroju i Szycia  

A. Malicka

s.23

1530-1745

Grupa I

 

1750-2005

Grupa II

1600-1900

Grupa III

1600-1815

Grupa IV

1530-1745

Grupa V

 

 

 

Drukuj Plan