Ferie zimowe MCKiE „Dom Harcerza” ul. Wyszyńskiego 19a

Ferie zimowe MCKiE „Dom Harcerza” ul. Wyszyńskiego 19a

od 14 do 25 stycznia 2019 w godzinach 10:00 - 14:00

Godziny

Rodzaj zajęć

Tytuł zajęć

Prowadzący

Sala nr

Poniedziałek 14 stycznia

1000-1400

Technika

Projekt i wyklejanie ptaków przestrzennych za pomocą

masy papierowej

Alicja Niewiadomska

 

1000-1400

Plastyka/Taniec

Czytanie bajek i baśni i ilustracja tańcem i plastyką

Jolanta Ofiarska, Maria Grzyb

 

1000-1400

Modelarstwo/Zabawy ruchowe

Wykonujemy modele

z tworzyw sztucznych – sklejamy modele.

Bawimy się na świeżym powietrzu.

Marek Piwecki

 

1000-1400

Kulinaria

Bułki drożdżowe

Marta Pohrebny

 

1000-1400

Plastyka

Papieroplastyka - kolorowy świat (dekoracje do pokoju, elementy widzące, prace na wykałaczce)

Aleksandra Maliszewska

 

1000-1400

Gry i zabawy

"Zajęcia świetlicowe"

Marek Zadłużny

 

1000-1400

Plastyka

KALENDARZ 2019- kolaż :rysujemy, wyklejamy

Olga Lemińska

 

1000-1400

Gry/Plastyka

Poszukiwacze skarbów. Gra planszowa. Figurki z modeliny.

Alina Gajec

 

1000-1400

Plastyka

Odbitki graficzne na torbach papierowych.

Urszula Suder

 

1000-1400

Techniczno-artystyczne

Szyjemy serca na walentynki

Agnieszka Malicka

 

1000-1400

Warsztaty stolarsko-dekoracyjne

„Zrób sobie sam Ajfona”

Waldemar Dybaś

 

1000-1400

Warsztaty stolarsko-dekoracyjne

„Zrób sobie sam Ajfona”

Małgorzata Nabel-Dybaś

 

1000-1400

Gry i zabawy logiczne

Szachy

Mikołaj Aliaudzin

 

1000-1400

Śpiewanie/Plastyka

„Karaoke party- śpiew, rysunek i papierowe fantazje z origami”

Ireneusz Sawicki, Elżbieta Sawicka

 

Wtorek 15 stycznia

1000-1400

Technika

Ptaki glinianie

płaskorzeźba

Alicja Niewiadomska

 

1000-1400

Plastyka/Muzyka

Oglądanie baletu Piotruś i wilk - zajęcia plastyczno - muzyczne

Jolanta Ofiarska, Maria Grzyb

 

1000-1400

Modelarstwo/Zabawy ruchowe

Wykonujemy modele

z tworzyw sztucznych – kontynuacja.

Bawimy się na świeżym powietrzu.

Marek Piwecki

 

1000-1400

Plastyka

Kosmos - pastel, kolorowy papier dekoracyjny - praca na formacie A3

Aleksandra Maliszewska

 

1000-1400

Gry i zabawy

"Zajęcia świetlicowe"

Marek Zadłużny

 

1000-1400

Plastyka

KAMELEONKI -wycinamy, rysujemy, wypychamy

Olga Lemińska

 

1000-1400

Majsterkowanie

Wieszak na klucze

Kazimierz Bronicki

 

1000-1400

Plastyka/Technika

Zimowe wycinanki. Kompozycje z bibułki i kartonu.

Alina Gajec

 

1000-1400

Plastyka

Zakładki do książek.

Urszula Suder

 

1000-1400

Techniczno-artystyczne

Szyjemy upominek dla babci lub dziadka

Agnieszka Malicka

 

1000-1400

Warsztaty stolarsko-dekoracyjne

„Zrób sobie kręgle”

Waldemar Dybaś

 

1000-1400

Warsztaty stolarsko-dekoracyjne

„Zrób sobie kręgle”

Małgorzata Nabel-Dybaś

 

1000-1400

Gry i zabawy logiczne

Szachy

Mikołaj Aliaudzin

 

1000-1400

Śpiewanie/Plastyka

„Karaoke party- śpiew, rysunek i papierowe fantazje z origami”

Ireneusz Sawicki, Elżbieta Sawicka

 

Środa 16 stycznia

1000-1400

Technika

Malowanie

ptaków wykonanych

z masy papierowej

Alicja Niewiadomska

 

1000-1400

Plastyka/Muzyka

Zajęcia plastyczno – muzyczne

Jolanta Ofiarska, Maria Grzyb

 

1000-1400

Basen/Plastyka

Bezpiecznie bawimy się na basenie.

Wykonanie prostych figurek

z papieru.

Marek Piwecki

 

1000-1400

Plastyka

Papieroplastyka - zwierzęta z papieru i kartonu

Aleksandra Maliszewska

 

1000-1400

Gry i zabawy

"Zajęcia świetlicowe"

Marek Zadłużny

 

1000-1400

Plastyka

TORT URODZINOWY - wycinamy, rysujemy, ozdabiamy

Olga Lemińska

 

1000-1400

Majsterkowanie

Wieszak na klucze

Kazimierz Bronicki

 

1000-1400

Plastyka

Zielonogórskie opowieści. Warsztaty literacko-plastyczne.

Alina Gajec

 

1000-1400

Techniczno-artystyczne

Ptaszki na patyczkach

Agnieszka Malicka

 

1000-1400

Warsztaty stolarsko-dekoracyjne

„Zrób sobie szkatułkę kości do gry”

Waldemar Dybaś

 

1000-1400

Warsztaty stolarsko-dekoracyjne

„Zrób sobie szkatułkę kości do gry”

Małgorzata Nabel-Dybaś

 

1000-1400

Plastyka

Wesołe zwierzątka – papieroplastyka.

Urszula Suder

 

1000-1400

Gry i zabawy

Gry i zabawy ruchowe

Jadwiga Macewicz

 

1000-1400

Gry i zabawy logiczne

Szachy

Mikołaj Aliaudzin

 

1000-1400

Śpiewanie/Plastyka

„Karaoke party- śpiew, rysunek i papierowe fantazje z origami”

Ireneusz Sawicki, Elżbieta Sawicka

 

Czwartek 17 stycznia

1000-1400

Technika

Ptaki wykonane na płytach hd za pomocą mozaiki

Alicja Niewiadomska

 

1000-1400

Plastyka/Zabawy ruchowe

Wykonujemy figurki

z gipsu. Bawimy się na świeżym powietrzu.

Marek Piwecki

 

1000-1400

Plastyka

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE np. dla babci i dziadka

Olga Lemińska

 

1000-1400

Plastyka

Rysunek - jak stworzyć postać literacką/ superbohatera. Komiks (warsztat rysunkowy z wykorzystaniem ołówków, mazaków i kredek)

Aleksandra Maliszewska

 

1000-1400

Gry i zabawy

"Zajęcia świetlicowe"

Marek Zadłużny

 

1000-1400

Matematyka

"Zadania logiczne"

Dorota Krassowska

 

1000-1400

Majsterkowanie

Postacie z drewna i gałązek

Kazimierz Bronicki

 

1000-1400

Plastyka

"ZABAWKA" - własnoręczne wykonanie

Danuta Bronicka

 

1000-1400

Plastyka

Park jurajski. Opowieści o dinozaurach, prace plastyczne.

Alina Gajec

 

1000-1400

Techniczno-artystyczne

Serca na patyczkach

Agnieszka Malicka

 

1000-1400

Robotyka

Zajęcia z robotyki – poznajemy robocika

Waldemar Dybaś

 

1000-1400

Dziennikarstwo

Sonda uliczna. Nagrywamy w terenie mieszkańców

Małgorzata Nabel-Dybaś

 

1000-1400

Plastyka

Kwiaty - przestrzenne kartki.

Urszula Suder

 

1000-1400

Plastyka/Muzyka

Malowanie do muzyki

Jadwiga Macewicz

 

1000-1400

Śpiewanie/Plastyka

„Karaoke party- śpiew, rysunek i papierowe fantazje z origami”

Ireneusz Sawicki, Elżbieta Sawicka

 

Piątek 18 stycznia

1000-1400

Plastyka/Teatr

Malowanie na płytach hd

zabawy teatralne

Alicja Niewiadomska

 

1000-1400

Plastyka/Zabawy ruchowe

Wykonujemy proste przedmioty techniką kirigami.

Bawimy się na świeżym powietrzu.

Marek Piwecki

 

1000-1400

Plastyka

Kolaże - ilustracje z wykorzystaniem papieru, kartonu, pasteli itp.

Aleksandra Maliszewska

 

1000-1400

Gry i zabawy

"Zajęcia świetlicowe"

Marek Zadłużny

 

1000-1400

Plastyka

KWIATKI 3D- wycinamy, sklejamy, ozdabiamy

Olga Lemińska

 

1000-1400

Techniczno-artystyczne

Korony lub wąsy

Agnieszka Malicka

 

1000-1400

Plastyka

Nie kupuj kota w worku – papieroplastyka.

Urszula Suder

 

1000-1400

Śpiewanie

Karaoke hits- śpiewanie piosenek

Jadwiga Macewicz

 

1000-1400

Gry i łamigłówki

Droodles. Zabawne pułapki umysłu.

Alina Gajec

 

1000-1400

Robotyka

Zajęcia z robotyki – poznajemy robocika

Waldemar Dybaś

 

1000-1400

Dziennikarstwo

„Seryjny, artystyczny morderca!” – kręcimy horror

Małgorzata Nabel-Dybaś

 

1000-1400

Śpiewanie/Plastyka

„Karaoke party- śpiew, rysunek i papierowe fantazje z origami”

Ireneusz Sawicki, Elżbieta Sawicka

 

1000-1400

Kulinaria

Ciasto marchewkowe

Marta Pohrebny

 

Poniedziałek 21 stycznia

1000-1400

Fotografia

Zabawy z fotografią

Krzysztof Kubasiewicz

 

1000-1400

Plastyka

Kosmici

Anna Nabel-Myszkiewicz

 

1000-1400

Gry i zabawy

Gry i zabawy edukacyjne

(świetlica)

Sara Matelska

 

1000-1400

Młody Elektronik

Poznajemy elementy i układy elektroniczne. Nauka lutowania.

Bogdan Gudaniec

 

1000-1400

Sztuki dekoracyjne

„Bransoletki ze wstążek atłasowych”

Nataliya Golub

 

1000-1400

Gry i zabawy logiczne

Szachy i warcaby

Krzysztof Heba

 

1000-1400

Technika

"ŚMIGOLOTY" Zajęcia konstrukcyjne

Roman Frodyma

 

1000-1400

Film

Kinomania - Seans filmowy.

Agnieszka Czerson

 

1000-1400

Teatr/Zabawy

Zabawy z wyobraźnią

Ewa Lewandowska

 

1000-1400

Modelarstwo

Proste modele latające i pływające

Jakub Kosiak

 

1000-1400

Gry i zabawy

Animacje, gry i zabawy ruchowe dla dzieci

Paweł Matyasik

 

1000-1400

Ceramika

W krainie smoków - ceramika.

Małgorzata Bukowicz

 

1000-1400

Plastyka

Owadzia Gromadka -papieroplastyka.

Monika Pirtań

 

1000-1400

Informatyka

Zajęcia informatyczne - praca programach dydaktyczno - multimedialnych wg zainteresowań

Jarosław Twaróg

 

1000-1400

Kulinaria

Makaron

Marta Pohrebny

 

Wtorek 22 stycznia

1000-1400

Fotografia

Zabawy z fotografią

Krzysztof Kubasiewicz

 

1000-1400

Plastyka

Notesiki

Anna Nabel-Myszkiewicz

 

1000-1400

Taniec

You can dance zajęcia taneczne

Sara Matelska

 

1000-1400

Młody Elektronik

Montaż elementów elektronicznych i uruchomienie efektownego gadżetu.

Bogdan Gudaniec

 

1000-1400

Techniki origami

„Zabawka w technice origami”

Nataliya Golub

 

1000-1400

Gry i zabawy logiczne

Szachy i warcaby

Krzysztof Heba

 

1000-1400

Technika

"BAŁWANKI" Zajęcia modelatorskie

Roman Frodyma

 

1000-1400

Taniec

Taneczna podróż - otwarte zajęcia taneczne - różne style.

Agnieszka Czerson

 

1000-1400

Teatr/Zabawy

Zabawy z wyobraźnią

Ewa Lewandowska

 

1000-1400

Plastyka

Jak zrobić frotaż i wytłaczanki?

Monika Pirtań

 

1000-1400

Plastyka

Świat baśni - ilustracja

Małgorzata Bukowicz

 

1000-1400

Gry i zabawy

Animacje, gry i zabawy ruchowe dla dzieci

Paweł Matyasik

 

1000-1400

Modelarstwo

Proste modele latające i pływające

Jakub Kosiak

 

1000-1400

Informatyka

Zajęcia informatyczne - praca programach dydaktyczno - multimedialnych wg zainteresowań

Jarosław Twaróg

 

1000-1400

Kulinaria

Kasza

Marta Pohrebny

 

Środa 23 stycznia

1000-1400

Modelarstwo

Proste modele latające i pływające

Jakub Kosiak

 

1000-1400

Gry i zabawy

Animacje, gry i zabawy ruchowe dla dzieci

Paweł Matyasik

 

1000-1400

Plastyka

Kosmiczne historie - pastel

Małgorzata Bukowicz

 

1000-1400

Plastyka

Malowanie, rysowanie

Anna Nabel-Myszkiewicz

 

1000-1400

Gry i zabawy

Gry i zabawy ruchowe (świetlica)

Sara Matelska

 

1000-1400

Technika

Łyżkowe głowy, czyli lalka na patyku.

Monika Pirtań

 

1000-1400

Fotografia

Zabawy z fotografią

Krzysztof Kubasiewicz

 

1000-1400

Modelarstwo

Co to jest modelarstwo redukcyjne? Wprowadzenie do modelu kartonowego 1:50.

Marek Toporowicz

 

1000-1400

Młody Elektronik

Montaż i uruchomienie elektronicznej gry zręcznościowej.

Bogdan Gudaniec

 

1000-1400

Techniki origami

„Parasolka, kwiatek, kartka w technice origami”

Nataliya Golub, Janina Nowak

 

1000-1400

Gry i zabawy logiczne

Szachy i warcaby

Krzysztof Heba

 

1000-1400

Gry i zabawy

Poranek Gier Planszowych - puzzle, gry, wspólne tworzenie dużej gry planszowej.

Agnieszka Czerson

 

1000-1400

Młody Elektornik

Poznajemy elementy i układy elektroniczne. Nauka lutowania.

Danuta Dutka

 

1000-1400

Technika

"LOGO" Zajęcia - reklamowe

Roman Frodyma

 

1000-1400

Technika

Wykonywanie gniotka.

Edward Grzybowski

 

1000-1400

Informatyka

Zajęcia informatyczne - praca programach dydaktyczno - multimedialnych wg zainteresowań

Jarosław Twaróg

 

1000-1400

Kulinaria

Ciasteczka owsiane

Marta Pohrebny

 

Czwartek 24 stycznia

1000-1400

Gry i zabawy

Animacje, gry i zabawy ruchowe dla dzieci

Paweł Matyasik

 

1000-1400

Plastyka/Technika

Morskie potwory - szablony

Małgorzata Bukowicz

 

1000-1400

Plastyka

Papieroplastyka

Anna Nabel-Myszkiewicz

 

1000-1400

Film

Film animowany (świetlica)

Sara Matelska

 

1000-1400

Fotografia

Zabawy z fotografią

Krzysztof Kubasiewicz

 

1000-1400

Modelarstwo

Prosty model kartonowy w skali 1:50. Kadłub i usterzenie.

Marek Toporowicz

 

1000-1400

Sztuki dekoracyjne

„Bransoletki ze wstążek w technice makramy”

Nataliya Golub, Janina Nowak

 

1000-1400

Gry i zabawy

Gry, łamigłówki i zabawy

Sabina Janecka-Mastalerz

 

1000-1400

Młody Elektronik

Montaż elementów elektronicznych i uruchomienie efektownego gadżetu.

Danuta Dutka

 

1000-1400

Gry i zabawy

W Krainie Śmiechu - Gry i zabawy animacyjne.

Agnieszka Czerson

 

1000-1400

Plastyka/Technika

Akwarium-bibułkowe działania.

Monika Pirtań

 

1000-1400

Grafika

''ZIMA" Zajęcia graficzne

Roman Frodyma

 

1000-1400

Modelarstwo

Proste modele latające i pływające

Jakub Kosiak

 

1000-1400

Gry i zabawy

Zajęcia świetlicowe, gry i zabawy, origami, zajęcia na świeżym powietrzu w zależności od pogody.

Edward Grzybowski

 

Piątek 25 stycznia

1000-1400

Fotografia

Zabawy z fotografią

Krzysztof Kubasiewicz

 

1000-1400

Plastyka

Malowanie, rysowanie

Anna Nabel-Myszkiewicz

 

1000-1400

Gry i zabawy

Gry i zabawy planszowe (świetlica)

Sara Matelska

 

1000-1400

Modelarstwo

Prosty model, skrzydła, podwozie, śmigło. Wystawa modeli.

Marek Toporowicz

 

1000-1400

Gry i zabawy

Gry, łamigłówki i zabawy

Sabina Janecka-Mastalerz

 

1000-1400

Młody Elektronik

Montaż i uruchomienie elektronicznej gry zręcznościowej.

Danuta Dutka

 

1000-1400

Gry i zabawy

Sport to zdrowie - Gry i zabawy sportowe.

Agnieszka Czerson

 

1000-1400

Teatr/Zabawy

Zabawy z wyobraźnią

Ewa Lewandowska

 

1000-1400

Zabawy ruchowe

Zabawy muzyczno-rytmiczne i ruchowe.

Monika Pirtań

 

1000-1400

Plastyka

Maska – kolaż

Małgorzata Bukowicz

 

1000-1400

Gry i zabawy

Animacje, gry i zabawy ruchowe dla dzieci

Paweł Matyasik

 

1000-1400

Plastyka

Wykonywanie prac plastycznych na podstawie przeczytanego opowiadania.

Edward Grzybowski

 

 

Drukuj Plan